Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Lucie Vondráčková ve StarDance: Pravda o námluvách s ČT!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Vondráčková ve StarDance: Pravda o námluvách s ČT!

Andrea Malá

17. dubna 2024 19:20

Lucie Vondráčková Video

Česká televize v pondělí odtajnila prvních pět jmen účastníků podzimní třinácté řady StarDance. Jde o pět žen, přičemž největší hvězdou je herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková. Jak probíhaly námluvy s nositelkou slavného příjmení? 

Jméno Vondráčkové ostatně uniklo jako první už před oficiálním oznámením. To přišlo v pondělí ráno, kdy Česká televize oznámila jména pěti účastnic na sociální síti.

"Představujeme první pětici tanečnic třináctého ročníku StarDance. Pozvání na parket letos přijaly herečky Marta Dancingerová a Jana Paulová, osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková, kuchařka Chili Ta a zpěvačka Lucie Vondráčková," uvedla ČT na síti X.

Produkce pořadu pak na instagramu prozradila, že Vondráčková už v minulosti byla oslovena. "Jednou už musela StarDance odmítnout, ale teď chytila šanci za pačesy. Herečka a osminásobná stříbrná slavice Lucie Vondráčková svede od podzimu boj o taneční trůn," stojí v příspěvku.

Letošní StarDance bude po dvanácti řadách bez Zdeňka Chlopčíka. V podzimní třinácté sérii jej v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se alespoň mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Nejnovější zprávy