Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Lži Gabriely Soukalové?! Exmanžel po premiéře filmu prolomil mlčení

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lži Gabriely Soukalové?! Exmanžel po premiéře filmu prolomil mlčení

Andrea Malá

11. března 2024 13:49

Gabriela Soukalová

Do kin ve čtvrtek dorazil film o Gabriele Soukalové, v němž se rozebírá i kapitola jejího manželství s Petrem Koukalem. Badmintonista se proto po letech rozhodl prolomit mlčení a vystoupit na svou obranu. 

Koukal zareagoval prostřednictvím deníku Blesk. Podle svých slov se zařekl, že se k celé situaci nebude jakkoliv veřejně vyjadřovat. "Přijde mi velmi nedůstojné řešit tyto záležitosti veřejně a nevidím v tom žádný smysl," prohlásil. Vyjádření bývalé ženy o důvodech a okolnostech rozvodu každopádně označil za lživá. 

Někdejší vrcholový sportovec zároveň přiznal, že od tvůrce dokumentu Petra Větrovského obdržel nabídku na účinkování ve filmu. Možnosti sdělit lidem svou verzi se ale vzdal.

"S totožným odůvodněním jsem také před pár měsíci odmítl nabídku pana Větrovského stát se součástí jeho snímku se skutečně velmi výstižným názvem," rýpl si do podtitulu dokumentu Pravda se pořád vyplatí.

Soukalová a Koukal navázali vztah v roce 2014, o dva roky později měli svatbu v nedostavěném gotickém chrámu v Panenském Týnci. Rozvod následoval o čtyři roky později. 

Nejnovější zprávy