Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Machmud Muradov: Ex Moniky Bagárové dostal další kopačky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Machmud Muradov: Ex Moniky Bagárové dostal další kopačky!

Andrea Malá

4. května 2024 8:53

Machmud Muradov

Makhmud Muradov se po rozchodu s matkou své dcery Monikou Bagárovou musí smiřovat i s nečekaným koncem partnerství ve sportovní kariéře. Zničehonic mu totiž přišla zpráva, že končí v nejprestižnější MMA organizaci na světě UFC. 

Muradov se o špatnou zprávu podělil na svém instagramovém profilu. "Zrovna jsem přistál v Istanbulu a znenadání zjistil, že ode dneška nejsem zápasníkem UFC," napsal uzbecký zápasník, kterého samozřejmě zajímaly důvody konce.

"Nevím proč, napsal jsem manažerovi… Nevím, zkrátka mi přišla zpráva, že mi za vše děkují a tak dále. Důvod nenapsali," prozradil expartner populární zpěvačky, kterého tak čeká hledání nové výzvy ve sportovní kariéře.

"Nechtěl jsem tam takhle skončit, tak brzo. Osud je osud. Nejsem zklamaný, ale trochu smutný. Život jde dál. Uvidíme, co přijde dál. Nabídky už jsem dostal. Kariéru určitě nekončím," ujistil fanoušky, kterých má mnoho i v Česku.

Muradov dokončil v UFC celkem šest zápasů s pozitivní bilancí čtyř výher a dvou porážek. Nyní se samozřejmě nabízí i jeho návrat do československého Oktagonu. 

Nejnovější zprávy