Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Machmud Muradov se vrátil k rozchodu s Bagárovou: Kdo za to mohl?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Machmud Muradov se vrátil k rozchodu s Bagárovou: Kdo za to mohl?

Andrea Malá

16. června 2024 10:55

Machmud Muradov Video

Ani Monice Bagárové nemohlo uniknout, že Machmud Muradov by měl trávit zase o něco více času v Česku. Během víkendového turnaje Oktagonu v pražském Edenu totiž vyšlo najevo, že se uzbecký zápasník vrací z UFC do této československé organizace. Dělá to i kvůli rodině? 

Jako vysvětlení se to samozřejmě nabízí, zvlášť když po sociálních sítích běží jeho vyjádření z podcastu Willyho Caa, v němž si Muradov sype popel na hlavu ohledně vztahu s populární zpěvačkou, se kterou má dceru Ruminku.

"Po**al jsem to, prohrál jsem to. Každý v něčem prohraje, jako přiznávám se, můžu za to já," říká zápasník v krátkém šotu. "Lituju toho, že jsem nebyl víc času s dcerou. Lituju toho, ale prostě to nevrátím," dodává.

Vztah se zřejmě rozpadl i kvůli tomu, že Muradov věnoval prakticky veškeré své úsilí angažmá v nejprestižnější světové MMA organizaci UFC. Pod její hlavičkou od roku 2019 do letošního února nastoupil do sedmi zápasů, navzdory čtyřem výhrám následoval konec.

V Edenu tak mohl promotér a moderátor Oktagonu Ondřej Novotný oznámit zaplněným tribunám, že populární Mach se vrací do československé organizace.

Nejnovější zprávy