Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Marek Adamczyk a první pocity ze StarDance: „Byl jsem nervózní jak blázen"

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Marek Adamczyk a první pocity ze StarDance: „Byl jsem nervózní jak blázen"

Nikola Horáková

15. října 2023 21:51

Marek Adamczyk s taneční partnerkou Lenkou Norou Návorkovou

Reakce a první emoce po úvodním večeru 12. řady StarDance teprve přicházejí a účinkující vyjadřují své pocity na sociální sítě. Chybět nesmí ani herec Marek Adamczyk (35), který poděkoval fanouškům za podporou. 

„Děkuju za všechny krásný reakce, všechny je čtu, ale není v mých silách na všechno reagovat. Doufám, že po včerejším rozjezdu Vám za týden s Lenkou dokážeme naservírovat lahůdku, která bude zase z úplně jiného těsta a všechnu tu energii, kterou jsme od Vás dostali, Vám vystřelíme přes obrazovku zpátky," poděkoval v úvodu Adamczyk fanouškům.

„Byl jsem nervózní jak blázen. A bohužel se to propsalo i do tancování. Připadal jsem si, jako když si smažete poslední verzi dokumentu ve wordu a musíte se vrátit k té, kterou jste rozepsali před měsícem. Hlava se nechtěla pustit kormidla a nechat tělo předvést všechno, co umí," podělil se herec o své pocity z prvního vystoupení.

Adamczyk samozřejmě nezapomněl vyseknout poklonu své taneční partnerce Lence Noře Návorkové, které poděkoval za její trpělivost, jelikož měl herec během tréninků svoji hlavu a slíbil jí, že bude již klidnější. 

V soutěži účinkuje i Adamova manželka snowbordistka Eva Samková, která tvoří pár s tanečníkem Jakubem Mazůchem a hned první večer vybojovali první místo, o které se dělí ještě s párem Richard Krajčo a Dominika Rošková. Výkony své manželky herec samozřejmě bedlivě sledoval. „Mně se na Evu vždycky dívá velmi dobře a byl jsem nadšený. Musím říct, že si to velmi užila. Všechno, co do toho chtěli dát, tam dali a ty body si zasloužili. Bylo to krásné,“ sdělil Adamczyk v rozhvoru pro Super.cz.

„Já osobně už vím, že dělat si zbytečný starosti deset vteřin před začátkem fakt nepomůže, a že je miliónkrát lepší se vykašlat na všechny připomínky a nejistoty a pustit to pěkně z kopce," dodal na závěr ve svém prohlášení na Instagramu Adamczyk. 

Nejnovější zprávy