Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Marek Vašut se už na začátku roku vrátí do televize! Tam, kde by ho čekal jen málokdo!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Marek Vašut se už na začátku roku vrátí do televize! Tam, kde by ho čekal jen málokdo!

Lenka Kučerová

31. prosince 2023 18:50

Marek Vašut

Marek Vašut patří mez herce, kteří svým vzezřením evokují drsné hrdiny akčních filmů. Překvapivě se však nyní objeví v "nekonečném" seriálu televize Nova Ulice, a to už zkraje roku.

Podle televize diváci Marka Vašuta v Ulici poprvé uvidí již na začátku příštího roku. A rozhodně to nebude jen na chvíli.

"V první řadě musím říct, že jsem velmi ráda, že jsme se s Markem Vašutem dohodli na spolupráci. Přiznám se, že ve chvíli, kdy jsme se o obsazení role, kterou v Ulici ztvární, začali bavit, všechny nás okamžitě napadl on," řekla kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

Jakou roli ale ztvární? "Kolem jeho hrdiny se v seriálu vyrojí několik tajemství, nebude to jednoznačný klaďas, ale ani záporák. Jeho postava bude hodně barvitá, svým příchodem zasáhne do života jednoho oblíbeného uličního páru i dalších postav," dodala.

Televize ujistila, že se v seriálu objeví už na začátku roku. Ačkoliv ale řada herců účinkování v podobných seriálech odsuzuje, Vašut tvrdí, že nad ním příliš neváhal.

"Jen tak dlouho, než jsem si s producenty vyjasnil, že se moje nová role svým rozsahem bez problémů vejde do mého časového rozvrhu a nebude kolidovat s mými dalšími závazky," řekl.

Seriál sice patří v Česku k těm populárnějším, přesto se příliš vysokým hodnocením pochlubit nemůže. Ačkoliv se natáčí od roku 2005, řada lidí jej nemůže vystát a na webu CSFD se "honosí" pouze 21 procenty.

Nejnovější zprávy