Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Marek Ztracený konečně řekl PRAVDU o Edenu: Riziko za spoustu milionů! Ze show málem sešlo

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Marek Ztracený konečně řekl PRAVDU o Edenu: Riziko za spoustu milionů! Ze show málem sešlo

Andrea Malá

8. ledna 2024 11:20

Marek Ztracený Video

O úspěchu Marka Ztraceného nelze pochybovat, ať se to líbí nebo ne. Důkazem jsou triumfy ve Slavíkovi či koncerty v Edenu. Právě o nich se nyní hitmaker rozhodl říct celou pravdu. Konkrétně přiznal, že opravdu hodně riskoval. 

Ztracený v dokumentu na platformě Voyo přiznal, že ohledně koncertu na fotbalovém stadionu Slavie byl hodně naivní. "Zjistil jsem, že je to extrémně drahé a náročné. Že jediná možnost, jak to uspořádat, je, že tam se mnou ve stejném roce budou další tři až čtyři kapely, abychom se podělili o náklady," svěřil se. 

Úřadující vítěz Slavíka vyčíslil náklady, například čtyři miliony za výměnu trávníku, dva a půl milionu za denní pronájem či čtyři miliony za techniku. "Rozhodnout se pro Eden znamená riskovat všechno, co jsi do té doby vybudoval a vydělal. Tady se bavíme o desítkách milionů a o reputaci," vysvětlil svým fanouškům.

Nejpopulárnější český zpěvák přiznal, že se zvažoval přesun koncertů do Letňan. Srdce ho ale táhlo do Edenu. "Když už jsme byli připraveni, že do toho obřího rizika půjdeme, bylo nám oznámeno, že to nepůjde, a vznikly plakáty do Letňan," prozradil. 

Nakonec se na Ztraceného usmálo štěstí. "Dva dny před vydáním oznámení o stěhování koncertů do Letňan nám z Edenu zavolali, že to přece jen půjde," dodal. 

Nejnovější zprávy