Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Mareše zpražila vlastní manželka: Leoši, už se nesvlékej!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Mareše zpražila vlastní manželka: Leoši, už se nesvlékej!

Andrea Malá

17. listopadu 2023 11:05

Leoš Mareš s manželkou Monikou.

Leoš Mareš nedávno oznámil plánované turné na příští rok, čímž už překvapil řadu fanoušků, kteří si jsou vědomi, že neumí zrovna moc dobře zpívat. Ještě víc ale mohla lidi zaskočit reakce jeho manželky Moniky na způsob, jakým se o šnůře zmínil. 

Sedmačtyřicetiletý Mareš totiž uprostřed noci natočil video, na němž je do půli těla svlečený. V Show Jana Krause prozradil, že za touto exhibicí stálo to, že se momentálně věnuje cvičení. "A nemám moc možností to ukázat. Tohle byla záminka," konstatoval.

Oblíbenec mnoha lidí se svěřil, že na sebe byl dokonce pyšný, když si záběry pustil. "Říkal jsem si, jo, dobrý, tady to rameno, ta prohlubeň," popsal. Pak se ale do všeho vložila jeho žena Monika.

"Byl jsem nadšený a spokojený, že jsem to udělal, a odjel jsem v pět ráno do rádia. Když se manželka probudila, přišla mi od ní zpráva: 'Zlato, bez trika už nikdy,'" řekl moderátor.

Podle Marešové už je totiž ve věku, kdy se chlapi nesvlékají. "Tak jsem byl z toho takový smutný… Já bych se chtěl totiž na tom turné svléknout,“ dodal Mareš. 

Nejnovější zprávy