Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Martinu Gavriely potrápilo zdraví: Strach z leukémie!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Martinu Gavriely potrápilo zdraví: Strach z leukémie!

Andrea Malá

5. října 2023 10:09

Martina Gavriely

Martina Gavriely si v poslední době moc klidu neužila, pořádně ji totiž potrápilo zdraví. Moc ani nechodila mezi lidi, navštěvovala především lékaře. Diagnóza naštěstí je s ohledem na možné varianty milosrdná.

Gavriely se proslavila jako moderátorka na Primě, z obrazovek ale zmizela už před časem a nijak to nesouvisí s děním v posledních měsících, kdy ji potkaly zdravotní potíže. V životě je totiž jinak na sto procent oddaná rodině. 

Právě blízcí jí nepochybně byli oporou, když byla podle svých slov rok zavřená doma. "Po covidu jsem měla špatnou krev, a tak nějak všechno dohromady," prozradila webu super.cz. Konkrétně existovalo podezření na postcovidový syndrom. 

Někdejší televizní tvář popsala, že musela chodit na krevní transfuze, protože se jí nevyráběly červené krvinky. Dokonce měla strach, zdali nejde o leukémii. "Dlouho se nevědělo, proč se mi železo nevstřebává a proč se mi to celé děje. Chodila jsem k lékařům a nemohla dýchat, ale přitom jsem měla kyslík, jenže i přesto se mi špatně dýchalo," uvedla.

Nejhorší scénáře se naštěstí nepotvrdily. Diagnóza zní anémie neboli chudokrevnost. "A teď mě postupně všechno přestává bolet a je všechno fajn," vzkázala Gavriely.

Nejnovější zprávy