Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Masivní vlna kritiky. Vdova po Patrickovi Swayzem si prošla peklem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Masivní vlna kritiky. Vdova po Patrickovi Swayzem si prošla peklem!

Lenka Kučerová

14. dubna 2024 20:49

Patrick Swayze

Lisa Niemi Swayze, milovaná manželka zesnulého Patricka Swayzeho, stála po boku svého manželaaž do poslední chvíle do jeho smrti v roce 2009. Po jeho smrti si však prošla peklem.  

Vdova po Patrickovi Swayzem Lisa Niemi po letech prozradila, že byla zasažena reakcí hercových fanoušků kvůli tomu, že se pět let po jeho smrti znovu provdala.

Hvězda filmů Hříšný tanec a Duch Swayze zemřel ve věku 57 let v roce 2009 po boji s rakovinou slinivky břišní. S Lisou Niemi (67) byl ženatý od roku 1975 až do své smrti a mluvil o ní jako o jeho životní lásce.

Pět let po jeho smrti v roce 2014 se Lisa znovu provdala za Alberta DePrisca. Po letech však odhalila, že si za druhou svatbu prošla peklem. V rozhovoru uvedla, že čelila obrovské kritice a nenávisti ze strany fanoušků Swayzeho.

O náročném období promluvila Lisa 8. dubna v podcastu Amy and TJ . "Existuje několik dost agresivních fanoušků Patricka, kteří si myslí, že jsem špatná. Nemají mě rádi, protože jsem byla za něj vdaná," ​​uvedla v rozhovoru. V té době jí měli dát fanoušci najevo, že si nezaslouží být znovu šťastná s jiným mužem.

"Přišlo na to spousta urážek, hodně kritiky a prostě se s tím naučíte vyrovnat se a jít dál. Tolikrát jsem byla v pokušení říct: Hej, obuj se do mých bot," dodala. V podcastu promluvila i o tom, jak osamělá byla po smrti milovaného muže.

"Neuvědomila jsem si, jak jsem osamělá, až mnohem, mnohem později. Brala jsem to tak, že jenom truchlí," uvedla. Z osamělosti ji vytrhl až její druhý manžel. "Bylo to tak úžasné, když DePrisco vstoupil do mého života," dodala.

Nejnovější zprávy