Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Megan Fox a existenční krize? Přiznala traumatické vztahy a zneužívání

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Megan Fox a existenční krize? Přiznala traumatické vztahy a zneužívání

Adam Souček

11. listopadu 2023 11:44

Megan Fox Video

Herečka Megan Fox (37) před nedávnem vydala knihu poezie, ve které se vyjádřila k traumatickým zážitkům ve svém životě.

Řekla, že muži, kteří ji v minulých vztazích zneužívali, jsou "bezvýznamní" a že básnická kniha je jejím zpracováním vlastních zkušeností, a že se v ní nesnaží nikoho poškodit.

Herečka se v úterý večer objevila na pódiu newyorského klubu Racket, kde si s moderátorkou Samanthou Leachovou, šéfredaktorkou časopisu Bustle, povídala o  knize Pretty Boys Are Poisonous. Během rozsáhlého rozhovoru, který zahrnoval i otázky z publika, sedmatřicetiletá Fox uvedla, že v této básnické sbírce sepsala úplně vše, protože v současné době nemá v úmyslu psát další knihy.

"Nemohu ovlivnit, jak na mou tvorbu reagují ostatní lidé," řekla a dodala: "Musela jsem ji napsat pro sebe. Může se prodat pět výtisků nebo pět milionů výtisků, na tom nezáleží. Musela jsem to udělat pro sebe," informuje People.

Některé z básní obsažených v knize Pretty Boys Are Poisonous popisují fyzické a emocionální zneužívání z minulých vztahů Mega Fox, i když autorka neuvádí jména. Proč ne? Jak Fox říká, muži, kteří jí ublížili, jsou "bezvýznamní", a tohle je určené pro ženy, které prožily podobné scénáře.

"Pro jednou by to mělo být o mně," řekla Fox, která také vyjádřila "frustraci" z toho, že má pocit, že nemůže být plně zranitelná a upřímná. "Nesnažím se nikoho poškodit," řekla. "Nejsem karma."

Fox řekla, že reflektovat svou minulost do knihy nebylo snadné a v některých svých divočejších básních se nemoha vyjádřit naplno. "Překvapilo mě, kolik jsem toho prožila," řekla.

Herečka z filmu Jennifer's Body je zasnoubená s hudebníkem Machine Gun Kellym, který ji podpořil tím, že její novou knihu propagoval na sociálních sítích.

Nejnovější zprávy