Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Měsíce trápení pro Kordulu Stropnickou: Nové informace o léčbě její kobyly!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Měsíce trápení pro Kordulu Stropnickou: Nové informace o léčbě její kobyly!

Andrea Malá

16. října 2023 10:06

Kordula Stropnická Video

Veroniku Žilkovou trápí, co se děje kolem obou dcer. Agáta Hanychová vede s Jaromírem Soukupem spor ohledně péče o několikaměsíční dceru Rozárku. Kordula Stropnická zase věří, že se její kobyla dokáže dát po zdravotních problémech dohromady.

O koni, respektive o nákladnosti péče, jsme slyšeli už během rozvodové bitvy mezi Žilkovou a jejím hereckým kolegou Martinem Stropnickým. To ještě dnešní oslavenkyně nevěděla, že lichokopytníka zradí zdraví. 

Populární herečka o zdravotních problémech kobyly informovala fanoušky na instagramu. "Naše láska se nám nešťastnou náhodou zranila. Držte palce, ať se jí podaří vyhrát i závod v uzdravení," poprosila několik týdnů nazpět.

V uplynulém týdnu se jí mohlo alespoň trochu ulevit, když oznámila dobrou zprávu. "Zraněná kobyla se vrátila po deseti dnech z veterinární kliniky ke své jezdkyni. Je to dojemné setkání," sdělila fanouškům.

I nadále to naštěstí vypadá, že je všechno na dobré cestě. "Cornelii už se daří trochu lépe," vzkázala Žilková do světa v neděli prostřednictvím instagramového profilu. 

Nejnovější zprávy