Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

"Michael Schumacher se už nemůže třást," moderátor Lobato vyvolal skandál

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Michael Schumacher se už nemůže třást," moderátor Lobato vyvolal skandál

Veronika Jirásková

30. září 2023 17:29

Michael Schumacher

Zkušený televizní komentátor a moderátor Formule 1 Antonio Lobato má za sebou mnoho sezón v paddocku. Jeho nedávné kontroverzní komentáře vyvolaly vlnu kritiky, avšak nechyběli ani ti, kteří mu vyjádřili podporu.

Co se stalo? Během přenosu Velké ceny Japonska minulý týden Antonio Lobato, španělský komentátor ze stanice DAZN, vyslovil nevhodné komentáře týkající se zdravotního stavu sedminásobného šampiona Michaela Schumachera. Schumacher měl vážnou nehodu při lyžování v prosinci 2013, a od té doby je jeho zdravotní stav utajován a zůstává záhadou. Veřejně se od té doby neobjevil.

"Adrian Newey (slavný konstruktér, který nyní pracuje pro Red Bull) by se měl třást, protože přijde komentátor Antonio Lobato," přivítal Lobata jeho kolega Toni Cuquerella.

"Ať se třese Michael. Tedy ne Michaelem, ten se nemůže třást," reagoval Lobato a vyvolal tím velkou bouři na sociálních sítích. Po přívalu výčitek zveřejnil o několik hodin později video s omluvou.

"Neměl jsem špatné úmysly, nechtěl jsem si dělat legraci z Michaela Schumachera. Byla to chyba a z naprosté neschopnosti a neschopnosti se správně vyjádřit.

Antonio Lobato se na sociálních sítích omluvil a uvedl: "Šel jsem příliš daleko a použil výraz, který bych neměl. Každý, kdo mě zná, ví, že bych si nikdy nedělal legraci z něčeho takového. Nikdy bych to neudělal, ale tentokrát jsem byl velmi nešikovný."

Na jeho Instagramu ho sleduje více než 340 tisíc lidí, a pod jeho příspěvky se objevila vlna podpory v komentářích.

"Dostali jsme se do bodu, kdy se člověk musí omlouvat i za vtip," řekl.

"Všichni kritici, nezblázněte se! Každý z nás čas od času udělá chybu. Antonio, jsi profesionál, po tvé kariéře o tom asi nikdo nemůže pochybovat," řekl další příznivec.

Další Velkou cenou Formule 1 je už příští víkend Katar. Těšme se.

Nejnovější zprávy