Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Michal David: Chybělo málo, aby se neudržel! Manželka v ohrožení, Vondráčka ze křtu vyvedli

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Michal David: Chybělo málo, aby se neudržel! Manželka v ohrožení, Vondráčka ze křtu vyvedli

Andrea Malá

21. listopadu 2023 14:44

Michal David se svou ženou Video

Pořádná divočina a především ostuda pro jednoho z aktérů akce. Takový je výsledek křtu nového alba legendárního hitmakera Michala Davida, který teď jednomu z pozvaných hostů nemůže přijít na jméno. Ohrožoval totiž dokonce jeho ženu. Co se stalo? 

David do vinárny Obecního domu pozval mnoho hostů, mezi nimi také Romana Ondráčka ze skupiny Těžkej Pokondr. Právě jemu se podařilo rozproudit dění v místnosti, za rámeček si to ale nedá.

Podle očitých svědků se nejprve dožadoval přítomnosti na pódiu, kde si začal stěžovat na zrušení společného duetu. Měl se přitom chovat agresivně a mluvit sprostě, přesto na píseň s Davidem došlo. 

Ondráčkův výstup se pochopitelně nelíbil některým lidem, vyříkat si s ním vše šla Davidova manželka Marcela. Moderátor a bavič do ní začal strkat, čímž si vysloužil pozornost ochranky, která jej nakonec ze křtu vyvedla. 

David si oddechl, že jeho ženě se nic nestalo. "Já byl na pódiu, když se to stalo, kdybych byl u toho, tak bych se asi neudržel. Kdyby na ni něco zkusil, byl bych opravdu nepříjemný," řekl webu super.cz s tím, že očekával omluvu. Nedočkal se. "Na pivo spolu po včerejšku už opravdu nepůjdeme," vzkázal Ondráčkovi na dálku. 

Nejnovější zprávy