Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Michal David ohromil fanoušky rodinným snímkem! Co je to za šarmantní osobu?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Michal David ohromil fanoušky rodinným snímkem! Co je to za šarmantní osobu?

Andrea Malá

5. června 2024 17:52

Michal David se svou ženou Video

Michal David nedávno překvapil fanoušky zjevnou proměnou, kdy se mu podařilo dát dolů poměrně dost kilogramů. Ještě větší odezvy se však dočkal jiný člen jeho rodiny, kterého se rozhodl představit lidem. 

I slovenská média zaujalo zdánlivě nevinné víkendové přání, které David zveřejnil na instagramu. Pochlubil se konkrétně rodinnou fotografií. "S mojí maminkou vám přejeme krásnou neděli," napsal ke snímku.

Příspěvek mu okomentovalo mnoho fanoušků, včetně například Zuzany Belohorcové. Lidé konstatovali, že hitmakerova maminka je šarmantní dáma. Server topky.sk přitom zdůraznil, že jí je už 92 let.

Ve formě je nicméně i sám David, jemuž se podařilo shodit celkem dvě desítky kilogramů. Příčinou je především změna stravovacích návyků. "Nastavil jsem si, že nebudu jíst přílohy a sacharidy. Jím jednoduše víc masa, bílkoviny, vlákniny, hodně salátů, ovoce," vysvětlil před časem.

Z pitného režimu pak vyřadil některé druhy alkoholu. "Můžu si dát dokonce i víno! Zrušil jsem pivo a tvrdý alkohol, takže to najednou šlo celkem dobře," dodal. 

Nejnovější zprávy