Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Michal David zpívá: Je mi líp! Do klipu obsadil svého vnuka

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Michal David zpívá: Je mi líp! Do klipu obsadil svého vnuka

Andrea Malá

8. července 2024 21:56

Michal David Video

Známý český hitmaker, Michal David, přichází s novinkou z připravovaného alba. Skladba "Je mi líp" přináší energii a optimismus, které jsou pro Michala Davida charakteristické. Nové album vzniká v Londýně ve světoznámém studiu Eastcote Studios, kde nahrávali umělci jako Adele, Depeche Mode, James Blunt a mnoho dalších. K prvnímu singlu vznikl také videoklip, ve kterém si zahrál vnuk Michala Davida Sebastian. 

Nové album je plně v režii zkušeného producenta Martina Terefeho, který se aktuálně věnuje i natáčení posledního alba Robbieho Williamse. Nová deska výjde na jaře příštího roku, do té doby zpěvák představí ještě několik nových skladeb. Album výjde pod značkou BrainZone.

Video: Michal David - Je mi líp | YouTube

„Nová písnička je o dobré náladě, text jsem psal v nadsázce a dělám si legraci sám ze sebe. Doufám, že písnička zpříjemní všem léto a Je mi líp si bude moct každý zazpívat,“ říká s úsměvem Michal David. Oblíbený hitmaker si pochvaluje i spolupráci s hvězdným producentem Martinem Terefem. „Obdivuju hudbu, kterou Martin složil a zprodukoval, nahrávaní v legendárních Eastcote Studios je pro mě zážitek. Jsem rád, že jsem u takového profesionálního týmu jako muzikant obstál a doufám, že písničky, které jsme společně složili, udělají fanouškům radost,“ doplňuje Michal. 

Natáčení probíhalo na několika lokacích, jednou z nich byl i dům Michala Davida. V klipu se objeví jeho dcera Klára, ale i vnuk Sebastian. „V klipu jsem hrál poprvé, natáčení mi sice přišlo trochu zdlouhavé, ale byla to dobrá zkušenost a určitě bych si to chtěl zase někdy zopakovat,“ říká Sebastian. „Kytara mě hrozně baví, hraní věnuji hodně volného času. Nejvíc mě baví hrát rock nebo metal, takže trochu jiná muzika, než dělá děda, ale i tak si s ním vždycky moc rád zahraju,“ uzavírá.  

Nejnovější zprávy