Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Milan Antoš je v nemocnici místo O2 areny! Z lůžka prozradil, co se stalo

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Milan Antoš je v nemocnici místo O2 areny! Z lůžka prozradil, co se stalo

Andrea Malá

17. května 2024 15:31

Milan Antoš

Na mistrovství světa v hokeji zatím naštěstí nijak neoslabila reprezentace, avšak smůla se přilepila na televizní tým z ČT. Z obrazovky po vážné nehodě zmizel expert a bývalý hokejista Milan Antoš. Ten z lůžka poprvé popsal, co se přesně přihodilo. 

Antoš se dokonce po vážném incidentu přihlásil na sociální síť X, jejímž prostřednictvím se ozval fanouškům a poděkoval jim za podporu. Také tam pověsil svou fotografii z nemocnice.

V rozhovoru pro sport.cz popsal, že k nehodě došlo ve vřavě po koncertu kapely Rammstein v Letňanech. Podle jeho slov si v okolí místa konání dělal na silnici každý, co chtěl. "Řidič, který mě srazil, stál v té době úplně mimo, kde ani neměl být. Jenže najednou se rozjel a zahnul. Mohl jet rychlostí tak 10 km/h. Já tam měl třeba 30," uvedl.

Podle experta přispěla k jeho zraněním i nešťastná náhoda. "Kdybych nedopadl na ten obrubník, byl bych jen potlučený od asfaltu. Možná bych měl jen zlomenou klíční kost jako cyklisti, ale nic víc. Jenže jak mě vzal nejdřív do nohy a hlavní tlak pak šel na zadek motorky, tak mě to vymrštilo do vzduchu. A spadl jsem na hranu velkého obrubníku pro kamiony," řekl.

Antoš zmínil, že byl chvíli v bezvědomí. "Na rentgenu mi zjistili lehký pneumotorax, který by se ale měl sám zatáhnout. Mám zlámané prsty na nohách, ty jsem vůbec necítil. A zlámaná žebra, klíční kost i lopatku," dodal výčet zdravotních problémů.  

Nejnovější zprávy