Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Miliardář Karel Janeček prodává svou luxusní vilu. Cena? 137 milionů korun!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Miliardář Karel Janeček prodává svou luxusní vilu. Cena? 137 milionů korun!

Veronika Jirásková

13. října 2023 19:29

Karel Janeček

Miliardář a matematik Karel Janeček dává k prodeji jednu z nejprestižnějších nemovitostí v České republice. Tato luxusní vila v Praze 5 je nyní uvedena na trhu realitní kanceláří NRG International Realty s cenou 137 milionů korun, jak informuje web Proženy.cz. Janeček tak prodává své impozantní sídlo za téměř 140 milionů korun.

Podle informací z realitní kanceláře se tato luxusní vila nachází v pražské ulici Na Hřebenkách a byla navržena tak, aby nabízela maximální soukromí a úchvatný výhled na město.

Pozemek, který Karel Janeček nabízí za 137 milionů korun, má rozlohu 989 metrů čtverečních, a samotná vila má užitnou plochu 719 metrů čtverečních.

Jan Bareš, zástupce realitní kanceláře NRG International Realty, odhalil, že Janeček se rozhodl prodat svou nemovitost poté, co si pořídil nové sídlo mimo Prahu. Bareš také zdůraznil, že tato vila představuje vynikající investici díky své poloze, konstrukci, kvalitě materiálů a spolupráci s renomovaným architektem. "Je to naprosto top dům. Jde o unikátní nabídku," uvedl Bareš.

Podívejte se na ten LUXUS!

Miliardář Karel Janeček prodává jednu z nejluxusnějších nemovitostí v ČR. Cena? 137 milionů korun! Video 16 Otevřít galerii

Karel Janeček zakoupil tuto vilu v roce 2016 a podrobil ji rozsáhlé rekonstrukci pod dohledem renomovaného designéra Radovana Mačáka. Během přestavby byl kladen důraz na vysokou kvalitu nemovitosti a design, jak uvádí web Proženy.cz.

Důvodem pro prodej této luxusní vily byla zejména potřeba větší zahrady kolem domu, jak cituje časopis Forbes, 92. nejbohatšího Čecha. Kromě nového sídla mimo Prahu si Karel Janeček pořídil také rodinný dům pro své děti s rozlehlou zahradou v Praze.

Nejnovější zprávy