Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Miroslav Šimůnek plánuje svatbu! Dojde i na miminko?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Miroslav Šimůnek plánuje svatbu! Dojde i na miminko?

Andrea Malá

8. dubna 2024 8:53

Miroslav Šimůnek

Každý rok se v českém šoubyznyse rodí děti, dochází k rozchodům či dokonce rozvodům, ale také ke svatbám. Nejnověji do toho hodlá praštit herec a moderátor Miroslav Šimůnek. Po čtyřech letech vztahu si vezme partnerku Alici. 

Podle Šimůnka mají krásný vztah. "Jsme oba vděční, že tomu tak je. Náš letitý přátelský pracovní vztah přerostl v lásku a partnerství, což jsme na začátku našeho seznámení nikdo nečekal," svěřil se v rozhovoru pro Primu.

O Alici prozradil, že je vystudovanou doktorkou práv, jejíž vzdálená sestřenice byla spoluzakladatelkou vídeňského fan clubu Karla Gotta. Alice se léta věnuje charitě, poslední dva roky pracuje pro nadaci BJP Foundation zápasníka Jiřího Procházky. 

Svatba krásného páru má proběhnout letos, místo konání nechtějí snoubenci prozradit. "Prozradím jen to, že když jsme na to místo přijeli, doslova a do písmene nás uchvátil jeho genius loci," zmínil herec a moderátor.

S ohledem na vstup do manželství se samozřejmě nabízela i otázka na rodinu, na kterou přišla jasná odpověď. "Miminko už vzhledem k věku není na pořadu dne," dodal Šimůnek.

Nejnovější zprávy