Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Moderátor Karel Voříšek je gay. Ulevilo se mu, říká v rozhovoru před 60. narozeninami

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Moderátor Karel Voříšek je gay. Ulevilo se mu, říká v rozhovoru před 60. narozeninami

Veronika Jirásková

7. října 2023 7:31

Karel Voříšek Video

Sympatický moderátor televize Prima Karel Voříšek oslaví 12. října své 60. narozeniny! Několikanásobný držitel ocenění ankety TýTý je také spisovatelem. Má mladší sestru a od roku 2003 je ve vztahu s tiskovým mluvčím Vladimírem Řepkou.

Vážení čtenáři, podle informací z matriky sympatický Karel Voříšek oslaví kulatiny! Blíží se mu šedesátka!

Moderátor Karel Voříšek, který brzy oslaví své 60. narozeniny, dlouhou dobu nezmiňoval svou sexuální orientaci veřejně. V nedávném rozhovoru pro Blesk tv MAGAZÍN však přiznal, že když tuto informaci konečně sdělil, byla to pro něj obrovská úleva!

Karel Voříšek dlouho žil jako svobodomyslný muž, který se vyhýbal manželství, a svou sexuální orientaci dlouho před sebou skrýval. "Možná ve mně byly zakotveny tradice minulé éry, kdy se o takových věcech nepromluvilo. Možná jsem se také bál, že by to nesedělo s médiemi vytvořeným obrazem věčného svobodného mládence, kavárenského bohémního typu. To by prostě nezapadalo do té mozaiky," vysvětluje Voříšek své tehdejší myšlenky a pocity.

Ve chvíli, kdy vyšla na světlo pravda, mu totiž ze srdce spadl obrovský kámen. „Když vešlo ve známost, jak to je, dalo mi to svobodu. Už jsem si na nic nehrál, nic si nenalhával,“ popisuje modrooký sympaťák své pocity. „Musím říct, že když se o tom začalo veřejně mluvit, tehdy jsem se nejvíc osvobodil. Hodně se mi ulevilo,“ přiznává moderátor.

Karel Voříšek a jeho partner Vladimír Řepka, který je mluvčím ministerstva spravedlnosti, letos slaví významné kulaté výročí. Jak se vlastně před dvaceti lety tito dva muži potkali a začali společný život?

Toto záhadné setkání a jejich cesta k lásce a partnerství by mohly být předmětem dalšího bulvárního rozhovoru nebo článku, který by přinesl více podrobností o jejich romantickém příběhu. Ale stručně:

„Bydleli jsme vedle sebe ob barák na Žižkově, přesto jsme se neznali. Vláďa tvrdí, že jsem ho jednou málem přejel na přechodu! Ale já jsem ho pouštěl, aby přešel...“ přibližuje Karel se smíchem Blesku. „No a pak už jsme o sobě věděli, slovo dalo slovo, a přestože jsem tomu nevěřil, dvacet let jsme spolu,“ dodává Voříšek.

Nejnovější zprávy