Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Moderátorka Iveta Maurerová zveřejnila emocionální vyznání zpěvačce LP

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Moderátorka Iveta Maurerová zveřejnila emocionální vyznání zpěvačce LP

Nikola Horáková

18. března 2024 21:28

Iveta Maurerová s přítelkyní a zpěvačkou LP Video

Moderátorka Novy Iveta Maurerová již nějaký ten čas tvoří pár s americkou zpěvačkou LP. S tou je moderátorka velmi šťastná a vzhledem k blížícím se narozeninám zpěvačky se jí nebála věnovat láskyplné vyznání. 

Moderátorce Víkendové snídaně na Nově a Miss ČR 2018 nikdo moc jejímu vztahu se zpěvačkou LP nevěřil, ale jak čas ukazuje, tak jsou spolu velmi šťastné a jejich vztah jenom kvete. Vzhledem k blížícím se narozeninám zpěvačky si Iveta pro svoji lásku připravila dojemné vyznání. 

„Je to jako včera, co jsem tě poprvé poznala, ale přijde mi to, jako bychom se znaly věčnost. Tu osobu, která se stala mým vzorem, usměvavá, pozitivní, láskyplná a rozzářená, plná života a energie a nekončící lásky. A já ti z celého srdce přeji, ať jsi taková stále a navždy!“ Uvedla na Instagramu zaláskovaná Iveta. 

„Nikdy jsem nikoho nemilovala víc než tebe a děkuji ti, že jsem díky tobě našla úžasný pocit jít světem s někým milujícím vedle sebe. Miluji tě nejvíc na světě! Tvoje Iveta," doplnila moderátorka. 

K popisku také přidala mnoho společných fotografií, na kterých vypadají spolu velmi šťastně a zamilovaně. 

Maurerová se se zpěvačkou poznala během Víkendové snídaně, kde přeskočila jiskra a od té doby spolu začaly trávit i volný čas. Dále se Iveta objevila i v jejím videoklipu a začátek vztahy byl tu. 

Nejnovější zprávy