Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Monika Absolonová nezapomíná: Dojemná vzpomínka na Karla Gotta!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Absolonová nezapomíná: Dojemná vzpomínka na Karla Gotta!

Andrea Malá

8. listopadu 2023 13:05

Monika Absolonová Video

Monika Absolonová patřila nejen ke kolegům, ale především k přátelům Karla Gotta. Svou přízeň ke zpěvákovi dává najevo i více než čtyři roky po jeho odchodu na věčnost. Vzpomněla si na něj v uplynulých listopadových dnech. 

Absolonová v sobotu popřála prostřednictvím sociální sítě Karlům k svátku, přičemž myslela právě na legendárního kolegu. Na instagramu dokonce zveřejnila společný snímek. "Tuhle fotku mám strašně ráda," svěřila se.

"Je z koncertního turné, co jsem s Kájou měla čest jet... a protože byla 2. listopadu i památka zesnulých, tak Vás prosím, Kájo, pozdravujte tam nahoře všechny. My na ně tady nezapomněli," dodala zpěvačka. 

Nejen Absolonové, ale všem gratulantům poděkovala za přání k sobotnímu svátku vdova Ivana Gottová. "Celý tým vzpomíná na Karla s vděčností a láskou, a Vaše podpora nám všem dodává sílu nadále budovat jeho odkaz," ujistila fanoušky.

"Už brzy Vám poodkryjeme detaily nově připravovaného projektu s názvem VILLA GOTT," dodala manželka zpěváka, která připravuje zpřístupnění rodinné vily na Bertramce. 

Nejnovější zprávy