Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Monika Absolonová se dojala: Brečela jsem, nejsem na tohle zvyklá!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Absolonová se dojala: Brečela jsem, nejsem na tohle zvyklá!

Andrea Malá

30. září 2023 11:47

Monika Absolonová

Ze září zbývají poslední hodiny, přičemž Monika Absolonová je už od středy zase o rok starší. Oslavila totiž 47. narozeniny a byla pořádně naměkko, což ani nijak neskrývá před svými fanoušky na sociální síti. 

Absolonová nejprve poděkovala za všechna přání. "Budu se snažit v příštích dnech odepsat, zatím na to nemám kapacitu, ale věřte, že jste mi udělali ohromnou radost. Stejně jako všichni kamarádi, kolegové, kteří si na mě vzpomněli," uvedla na instagramu. 

Středeční slavná oslavenkyně prozradila, že ji dostaly tři věci. Nejprve to bylo přání od orchestru a pěveckých kolegů na koncertní zkoušce. Potěšil ji také Bohumil Klepl. "Dal mi překrásný dárek se slovy, že si to zasloužím. Přiznám se, že na takové dary nejsem zvyklá. Dojal mě," svěřila se.

Třetí věc pak ilustrovala i videem, které uveřejnila na sociální síti. "Byla jsem na rodinné snídani. Moc jsme si to užili a najednou mi přinesli dort... myslela jsem, že je od mamky... a on byl od Ondřeje Slaniny," popsala zpěvačka.

"To jsem se rozbrečela úplně," přiznala Absolonová. "Nevím, komu mám poděkovat za to, jak skvělé lidi mám kolem sebe. Moc děkuju za všechny kytice i dárky od mých příznivců. Jste lásky. Všichni," dodala. 

Nejnovější zprávy