Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Monika Babišová objevuje Prahu, zatímco její manžel řeší boty do vody

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Babišová objevuje Prahu, zatímco její manžel řeší boty do vody

Nikola Horáková

22. června 2024 14:53

Andrej Babiš a Monika Babišová Video

Léto je tu a s ním přichází i čas odpočinku a dovolených. Monika Babišová (50) a Andrej Babiš (69) netráví začátek léta spolu, každý si totiž našel svůj program.

Okolo manželského páru se poslední dny velmi aktivně mluví a fanoušci si kladou otázku, zdali žijí tedy spolu nebo ne. Musí to být velmi náročné, ale ani jeden tyhle spekulace neřeší a užívají si začátek léta jak uznají oba za vhodné. 

Mezitím co Andrej Babiš odcestoval k Jaderskému moři, kde už stihl řešit koupací "ponožky" a nesmí chybět samozřejmě koupání a dobré večeře, tak Monika zůstala doma v Praze, kde si zajistila svůj program. 

Moničiny přátelé při ní stojí za každé situace a teď se ji rozhodli vytáhnout ven od toho všeho shluku. Parta vyrazila na projížďku lodí po Vltavě, kde nechyběly skleničky s vychlazenými drinky, což se v těchto horkých dnech hodí jako sůl. 

Mezi její nejbližší přátele patří nejen Zuzana Augustin Poláčková, manažerka a expartnerka manžela Simony Krainové Karla Vágnera, ale také úspěšný florista Ivan Šablatura. 

Nejnovější zprávy