Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Monika Babišová ukázala své nové já! Co tomu říkáte?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Babišová ukázala své nové já! Co tomu říkáte?

Andrea Malá

8. května 2024 9:51

Monika Babišová Video

Jednou z velkých dubnových událostí bylo oznámení o rozchodu expremiéra Andreje Babiše s manželkou Monikou. Zatímco on je kvůli svému angažmá v politice neustále v hledáčku, ona se spíše vytratila. Nyní se ale po čase lidem opět připomněla. 

Babišová totiž na instagramovém profilu zveřejnila novou fotografii, ke které anglicky napsala "new me", tedy nové já. Je otázkou, zdali šlo o komentář čistě ke vzhledu, anebo jestli narážela na první velkou změnu v osobním životě za dlouhé roky. Pravdu ví jen ona...

Babiš oznámil rozchod s manželkou Monikou, se kterou má dvě děti - dceru a syna, v pátek 19. dubna. O rozpadu manželství se tou dobou již spekulovalo, například z toho důvodu, že se oba v jednu chvíli nacházeli na dovolené na jiném místě.

"Po třiceti společných letech plných vzestupů, pádů a nezapomenutelných zážitků jsme se s Monikou rozhodli, že naše cesty se nyní rozdělují. Jako rodiče dvou úžasných dospělých dětí si nejvíce přejeme zachovat rodinnou harmonii. Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné," napsal premiér na instagramu.

Nejnovější zprávy