Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Monika Babišová za kormidlem člunu: Vyrazila si na dámskou jízdu k moři

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Babišová za kormidlem člunu: Vyrazila si na dámskou jízdu k moři

Nikola Horáková

30. září 2023 19:56

Monika Babišová Video

Manželka Andreje Babiše, Monika Babišová, je známá cestovatelka a využije každé příležitosti, které se jí naskytne. V létě byla na dovolené v Řecku se svým manželem, ke konci léta vyvezla svoji dceru do Sardinie a teď si vyrazila na Balkán s kamarádkami na dámskou jízdu 

Monika Babišová začátek podzimu vycestovala se svými 4 kamarádkami do zahraničí za mořem n Balkán, kde si kromě vysokých teplot a sluníčka a procházek po přístavu užívají také projížďky po moři. Monika s těmito zážitky pochlubila na Instagramu ve svých instastories a na jednom je vidět, že si sedla i za kormidlo motorového člunu. 

Monika zkrátka dlouho nikde nevydrží a pochopitelně na své cesty vzala i svého manžela Andreje Babiše, ale spolu se moc nefotili. Po jejich dovolené na Sardinii o pár týdnů později vyrazila do Cannes, kam vzala svoji dceru Vivien a syna Frederika, odkud se potom pouze s Vivien přesunula na již zmíněnou Sardinii, kde si udělali dámskou jízdu pouze ve dvou. 

Tento rok je pro Moniku tedy velmi bohatý na cestování a jak se zdá, tak její dobrodružství letos ještě zdaleka nekončí. Do konce roku stále zbývají 3 měsíce a za tu dobu se toho dá stihnout stále hodně. 

Nejnovější zprávy