Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Monika Bagárová čelí kritice: Dovolila si dopřát dceři oslavy Halloweenu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Monika Bagárová čelí kritice: Dovolila si dopřát dceři oslavy Halloweenu!

Andrea Malá

25. října 2023 17:59

Monika Bagárová Video

Monika Bagárová se proslavila a dodnes se živí jako zpěvačka, na prvním místě má nicméně roli maminky. V té si dává za úkol hlavně činit svou dceru Ruminku šťastnou. Občas ale přistoupí k něčemu, co se jejím fanouškům nelíbí.  

Dceři se z obou rodičů věnuje téměř výhradně Bagárová, která se s jejím otcem už před časem rozešla. Je jím uzbecký zápasník Makhmud Muradov, soutěžící v nejprestižnější světové MMA organizaci UFC.

Ta má základnu ve Spojených státech, kde se zároveň těší Halloween největší popularitě. V posledních letech se však tento svátek rozšířil i k nám. Někdejší účastnice a porotkyně SuperStar je toho důkazem.

Na instagramu se v uplynulých dnech pochlubila fotografiemi, na nichž je i s dcerou oblečená do kostýmů. "Jeden nádhernej den za námi. Sbíráme zážitky," podělila se o své pocity s fanoušky. Někteří z nich se do ní ale pustili, upozornil server cas.sk.

Důvod? Mnozí lidé mluví o "americkém", respektive "nekřesťanském" svátku. "Já jsem si vždy myslela, že křesťani neslaví Halloween," napsala jedna z fanynek. "Moniko, myslela jsem si, že jste věřící člověk," připojila se další. 

Nejnovější zprávy