Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Moniku Absolonovou zneužili podvodníci!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Moniku Absolonovou zneužili podvodníci!

Lenka Kučerová

17. února 2024 10:53

Monika Absolonová

Moniku Absolonovou podle jejího názoru zneužili podvodníci, když využili její hlas pro reklamu na prapodivný přípravek na hubnutí. Věc se proto rozhodla řešit, jenže narazila. Jaký je názor naší justice?

Podvodníci, kteří zneužívají popularity známých osobností, se neštítí ke svým podvodům zneužít umělou inteligenci. Nedávno se o tom přesvědčila i Absolonová, když narazila na reklamu namluvenou svým hlasem. Žádnou takovou přitom neudělala. 

V podvodné reklamě se dozvídáme, že za měsíc zhubla 20 kilogramů, protože používala jistý zázračný přípravek. "Podvod! Někdo zneužil můj hlas!" reagovala bronzová Slavice, která prozradila, že na video ji upozornila jedna fanynka na instagramu. "Normálně tam mluví můj hlas, že nějaké zázračné kapky na hubnutí. Prosím vás, je to podvod! Ale tam byl můj hlas," nemohla uvěřit tomu, co slyšela. 

Zpěvačka se pochopitelně rozhodla řešit celou věc s právníky, podle dostupných informací ale narazila. Satisfakce se tak zřejmě nedočká.

"Státní zastupitelství řeklo, že se s tím nic nedá dělat a že nás to nijak nepoškozuje. Vůbec si nedokážu představit, jak to poškodí ty, kteří si takovouhle krávovinu koupí," prohlásila Absolonová podle Aha!. 

Nejnovější zprávy