Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Dara Rolins se zúčastnila pařížského Fashion Weeku: Zazářila tak vedle světových celebrit

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins se zúčastnila pařížského Fashion Weeku: Zazářila tak vedle světových celebrit

Nikola Horáková

3. října 2023 15:39

Dara Rolins s herečkou Helen Mirren Video

Paříž, město umění, se poslední dny neslo v duchu módy, jelikož se tu konal pařížský Fashion Week, to znamená hodně přehlídek a světových celebrit. Mezi ně zavítala také Dara Rolins, která si střihla dokonce i jednu přehlídku po mole vedle hvězd jako Helen Mirrenová (78), Kendall Jennerová (27), Eva Longoriová (48) nebo Andie McDowellová (65).

Značka L'Oréal uspořádala svoji přehlídku přímo pod Eiffelovou věží, té se se zúčastnilo mnoho hvězd a modelek. K nim se také přidala Dara Rolins, která je pro L'Oréal v České republice a na Slovensku ambasadorem. Kromě toho, že byla pozvaná se také po samotném mole i prošla. 

Zpěvačka z našich krajin tak doplňovala celebrity jako oscarovou herečku Helen Mirrenovou, Kendall Jennerovou a herečky Elle Fanningovou, Elle Fanningovou a  Andie MacDowellovou. Dara zazářila ve třapatých zlatých šatech, kterými se všemi dokonale ladila. 

Včera jsem strávila kouzelný večer v Paříži a prošla se molem pod rozsvícenou Eiffelovkou. Nezapomenutelný zážitek být vedle největších světových hvězd. Zpěváci, herci, modelky, staří, mladí, to místo, energie, perfektní atmosféra. Děkuji L'Oréal Paris za to, že jsem mohla reprezentovat obě naše země, vážím si toho," podělila se Dara o svůj zážitek na Instagramu s fanoušky.

A pro všechny hvězdy, se kterými jsem si mohl povídat v zákulisí u kávy, jako bychom se znali roky, dávám tuto fotku s paní, která mě nejvíc učarovala, legendární Helen Mirrenová. Jedním slovem ACH... Dlouho jsem nepotkala laskavější a vtipnější ženu. Je krásné být inspirací a inspirovat se. Stručně řečeno, je krásné být ženou v každém věku, v každé situaci. Protože za to stojíme," doplnila ještě zpěvačka ke společné fotografii s oscarovou herečkou. 

Na přehlídku byla také pozvána Ewa Farna, která vše sledovala z hlediště mezi ostatním publikem. „Své dojmy a zážitky samozřejmě zveřejním i po přehlídce. Zatím alespoň nějaké hlášky z příprav. Jaké úžasné chvíle tu máme. Děkuji L'Oréal Paris za pozvání," napsala zpěvačka pod příspěvek z Paříže. 

Nejnovější zprávy