Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Nad tím zůstává rozum stát. Známá zpěvačka Paloma Faith prozradila, co udělala po rozchodu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nad tím zůstává rozum stát. Známá zpěvačka Paloma Faith prozradila, co udělala po rozchodu

Lenka Kučerová

19. listopadu 2023 14:55

Paloma Faith

Britská zpěvačka Paloma Faith se rozhodla pro netradiční krok ve snaze přivést k sebeuvědomění svého bývalého manžela Leymana Lahcina. Na sociálních sítích se podělila se svými fanoušky o to, co udělala, aby si Leyman uvědomil její hodnotu, uvedl server Daily Mail.

Paloma začala sdílet rady pro své sledující ohledně přežití rozchodu. Prvním krokem bylo zablokování jeho telefonního čísla.

Dále doporučila, aby si fanoušci byli jisti, že mají svého ex zablokovaného na všech sociálních sítích a v dalších médiích, kde je to možné.

Další tipy zahrnovaly každodenní péči o sebe, krásné vystupování a péči o vlastní vzhled. Paloma rovněž radila přetvořit trápení v kreativitu a začít se věnovat něčemu tvořivému. V jejím případě to bylo psaní textů pro nové album.

Možná nejneobvyklejším nápadem byla rada číslo pět. "Pokud můžete, nechte postavit billboard u jeho bydliště. Já jsem to udělala, takže doufám, že se na mě díval každý den."

Další tipy zahrnovaly udržení si pocitu zaneprázdněnosti, aktivitu venku s přáteli a nakonec varování před začátkem nového vztahu s "převozníkem", což může podle Palomy skončit nepříznivě.

Paloma Faith se v roce 2017 provdala za Leymana Lahcina, ale první zvěsti o jejich rozchodu se objevily v listopadu loňského roku, a definitivní odloučení přišlo v srpnu tohoto roku. Dvojice společně vychovávala dvě dcery. Paloma Faith je nyní v novém vztahu s Andrewem Soarem.

Nejnovější zprávy