Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Naštvaná Dara Rolins už toho má dost! Hejt po estetickém zákroku nebere konce

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Naštvaná Dara Rolins už toho má dost! Hejt po estetickém zákroku nebere konce

Andrea Malá

5. června 2024 10:46

Dara Rolins Video

Dara Rolins se stále nezbavila lidí, kteří neváhají ošklivě komentovat výsledek estetického zákroku, jemuž se před časem podrobila. Rozhodla se jim proto poslat další ostrý vzkaz. Dává přitom najevo, že ji komentáře nijak zvlášť nevzrušují. 

Rolins začala tím, že si v sobotu pročítala komentáře, přičemž odstranila několik "vulgárních dementů", jak je sama označila. "Ať si pohoní ego někde jinde. Myslela jsem, že 'vás' to už přestalo bavit. To není o tom, že vyžaduju bezbřehý obdiv, stačí lidský respekt. A zjištění, že ho je mezi námi tak málo, je smutné," konstatovala.

"Neroním slzy, že se někomu nelíbím, na to s**e pes. Štve mě ta potřeba urážet. Ženy nákladní ženám. Mámy mámám," vyjádřila slovenská zpěvačka nepochopení. 

"To hlava nebere. Ale s tím asi nic neuděláme. Jediné co, mějte kolem sobe hodně láskyplných, spokojených a vyrovnaných lidí. Dělejte si a myslete si, co chcete, to ano, ale nezraňujte zranitelné. Kousněte se vždy do jazyka, než vypustíte další jed a někomu ublížíte," pokračovala.

Lidi vyzvala, aby jí nepsali, protože se špatnými komentáři netrápí. "Trápí mě méně než to, že se náš nový pejsek stále počůrává. Štve mě lidská krutost a drzost v té obecné rovině. S tím problém opravdu mám a naivně si myslím, že něco změním... Ale co bychom byli za lidi, kdybychom se o to čas od času aspoň nepokusili," dodala Rolins.

Nejnovější zprávy