Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Natálie Grossová slaví narozeniny: Starší sestra Denisa jí věnovala dojemné přání

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Natálie Grossová slaví narozeniny: Starší sestra Denisa jí věnovala dojemné přání

Nikola Horáková

28. září 2023 13:31

Natálie Grossová Video

Zpěvačka Natálie Grossová dnes slaví svůj den, je jí 21 let. od své starší sestry dostala dojemné přání, ve kterém se jí snaží vyjádřit co všechno pro ni znamená. 

Natálie Grossová je nejmladší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse a podnikatelky Šárky Grossové. Od svých dětských let se pohybuje po divadelních jevištích a k tomu přidala také zpěv. Na tom si vybudovala svoji kariéru a dnes je již často obsazovanou herečkou v muzikálech, kde herectví a zpěv jasně spojila dohromady.

Natálie slaví své 21. narozeniny, ke kterým si předběžný udělala radost rodinnou cestou do Londýna, kde byla jak se svojí starší sestrou Denisou, tak i maminkou Šárkou. Na své narozeniny se však již stačila vrátit domů. 

„Dnes máš svůj den, pipi! A myslím si, že ať sem napíšu jakýkoliv srdceryvný text, tak to ani zdaleka nevystihne to, co pro mě znamenáš… Však ty víš moc dobře sama a já můžu být jen vděčná, že tě mám. Všechno jen to nejkrásnější k narozeninám, miluju tě," napsala jí přání na Instagram její milovaná setra Denisa. 

Ta na sestřiny narozeniny musela do Německa na mistrovství světa ve stepu. Samotná Natálie žádnou velikou oslavu nechystá. "Vyloženě na moje narozeniny budu s přítelem, ségra s mamkou budou v Německu, kde má ségra mistrovství světa ve stepu. S přítelem pravděpodobně budeme dělat muziku, pak půjdeme na večeři," prozradila Grossová své plány na svůj veliký den v rozhovoru pro Extra.cz

"Nemám vymyšlenou oslavu, ale vím, že s holkami půjdeme do letního kina, kde jsem ještě nikdy nebyla. Bude to moje premiéra a na to se strašně těším," doplnila. 

Nejnovější zprávy