Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

"Nebere to konce..." Jagelka nechápe tragickou smrt Olivera (†51) z Kobry 11!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Nebere to konce..." Jagelka nechápe tragickou smrt Olivera (†51) z Kobry 11!

Andrea Malá

6. ledna 2024 13:13

Michal Jagelka Video

I v Česku zanechal nesmazatelnou stopu tragicky zesnulý německý herec Christian Oliver. Svůj podíl na tom má i Michal Jagelka, který daboval postavu Jana Richtera v českém znění Kobry 11. Není proto divu, že dabéra smutná zpráva zasáhla. 

"Tak to nějak nebere konce," poznamenal na úvod Jagelka, když informoval své fanoušky, že Oliver tragicky zemřel. "Je mi to líto, bylo mu 51 let a v havarovaném letadle s ním zahynuly i jeho dvě malé dcery," uvedl.

"A víte, co fakt nechápu? Před několika dny jsem sem dal fotku z Nováků, a protože není nikde k mání muzika z tohoto seriálu, tak, a ani nevím proč, jsem k tomu dal hudbu ze znělky Kobry 11... To jsou prostě věci mezi nebem a zemí," dodal dabér. 

Oliver nepřežil tragickou leteckou nehodu, ke které došlo v blízkosti malého privátního ostrova ve východním Karibiku, informovala policie Svatého Vincence a Grenadiny. Nehoda se stala ve čtvrtek západně od ostrova Petit Nevis, uvedla policie v prohlášení. Kromě Olivera a jeho dcer Madity (10) a Annik (12) nepřežil incident také pilot Robert Sachs. Příčina nehody zatím není známá.

Nejnovější zprávy