Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Nečekaná změna v StarDance: Poprvé chyběla kapela!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nečekaná změna v StarDance: Poprvé chyběla kapela!

Lenka Kučerová

19. listopadu 2023 9:38

Tady jsou pohromadě všechny páry dvanácté řady StarDance.

Soutěžící zažili v sobotu ve StarDance nečekaný zvrat. Vůbec poprvé za dobu konání soutěže totiž k jejich tanci nehrála kapela!

Důvod absence kapely moderátoři nevysvětlili, páry ale tančily na filmovou hudbu v originálním znění. Poprvé si také zatančily country, a to v rámci skupinového tance na konci pořadu.

Nejlepší tance předvedli Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, jejichž tango jim vyneslo 26 bodů. Ivě Kubelkové a Martinu Prágrovi se povedl waltz, který porota ocenila 27 body. A pochválila i Dariju Pavlovičovou a Dominika Vodičku, kteří si svým waltzem vysloužili 28 bodů.

Soutěž pak překvapivě opustil Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou. V průběhu tance mu sice Markovi vypadly kroky a za svůj jive si odnesli 21 bodů, ani zdaleka ale nepatřili k nejhorším párům a u hlasování diváků tak rozhodly spíše sympatie.

Jde tak o další překvapení v řadě. Zatím to největší ale nastalo, když porota přečetla jména tanečního páru, který skončil ve čtvrtém kole letošní série StarDance. To, že vypadne jeden z favoritů soutěže tak brzy, nečekal asi nikdo. A podle Richarda Krajča možná právě to rozhodlo.

I když v letošní sérii StarDance vynikají Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, kteří od poroty získávají vysoká hodnocení, Richard Krajčo a Dominika Rošková také svými výkony nezklamali.

Nikdo ale neočekával, že jejich cesta v soutěži skončí tak rychle. Richard Krajčo neměl špatné kurzy ani u sázkařů, a očekávalo se, že se dostane v soutěži daleko. Většina sázkařů očekávala, nejméně bodů získá Josef Maršálek a byl považován za nejpravděpodobnějšího soutěžícího, který se rozloučí. Přesto se ale v soutěži dál drží. 

Richard Krajčo a jeho taneční partnerka Dominika Rošková byli úspěšní od prvního dílu. V soutěži ale předminulou sobotu skončili. a to i přesto, že před jejím začátkem byl Richard Krajčo považován za jednoho z favoritů a jeho kurz během posledního měsíce vzrostl ze 3,5:1 na 4,5:1.

Nejnovější zprávy