Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Nejslavnější český streamer dostal BAN! Důvod neznám, přiznal Agraelus

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nejslavnější český streamer dostal BAN! Důvod neznám, přiznal Agraelus

Lenka Kučerová

15. prosince 2023 11:04

Vojtěch

Historie se opakuje. Nejznámější český streamer a tvůrce herního videoobsahu Vojtěch "Agraelus" Fišar po dvou letech opět dostal ban na streamovací platformě Twitch. Důvod, stejně jako v minulém případě z roku 2021, opět nezná.

Agraelus dostal v polovině týdne ban na své domovské platformě Twitch, paradoxně krátce poté, co streamovací služba změnila svá pravidla. Pravděpodobně tak porušil některá z nových nařízení, sám si přitom není vědom, čeho se dopustil.

Ve svém vyjádření na sociálních sítích uvedl, že nemá žádné informace o důvodu banu, a tak vlastně ani neví, jak situaci řešit. Podobný moment zažil i v roce 2021, kdy jej dostal také. Tehdy se ale povedlo po dvou dnech jeho účet odblokovat.

Problém spočívá v tom, že právě dnes měl proběhnout dlouho očekávaný charitativní předvánoční stream, který tak musel být přeložen na YouTube. Žádosti o odbanování totiž Twitch nevyhověl.

"Zamítli nám žádost o odsunutí výkonu banu," napsal na svém Instagramu ve stories. "Samozřejmě nemám udaný přesný důvod, protože Twitch je cokoliv, jen ne transparentní a konzistentní," uvedl dále.

Nejnovější zprávy