Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Největší přehlídka celebrit na jednom místě. V Las Vegas se objevil Brad Pitt, Rihanna i Beckham

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Největší přehlídka celebrit na jednom místě. V Las Vegas se objevil Brad Pitt, Rihanna i Beckham

Nikola Horáková

19. listopadu 2023 12:16

Angelina Jolie a Brad Pitt Video

O víkendu se na jednom sešlo veliké množství celebrit. Taková byla GP Las Vegas, nejdražší a nejzářivější podnik letošního kalendáře F1. Objevil se Brad Pitt, Kylie Minogue, Rihanna a mnoho dalších. 

Závod v Las Vegas se propagoval již od loňského roku a tento víkend to vše konečně vypuklo. Všichni doufali, že to bude pěkný závod a to se povedlo. Show to byla jak na trati, tak mimo ni a nesměli u toho chybět ani celebrity z několika různých oborů. 

mezi VIP hosty patřil třeba herec Brad Pitt, který letos i natáčel přímo na závodech chystaný film o F1. Dále se objevil DJ Martin Garrix, jehož přáteli jsou Lando Norris a letošní šampion Max Verstappen. 

Na závod se přišly podívat také zpěvačky Kylie Minogue, Rihanna. Chybět nesměla ani dědička podílu hotelového impéria Paris Hilton. Ze sportovců se ukázal sprinter Usain Bolt a veliký milovník formulových závodů fotbalista David Beckham.  

Takhle by se mohlo pokračovat pořád dál. Jednalo se o velmi nablýskaný víkend a na to jak veliké byly obavy, samotný závod velmi mile všechny překvapil, i když měl nepřekvapivého vítěze Maxe Verstappena. První tři v cíli byli dokonce na rozhovory převezeni k slavnému hotelu Bellagio na fontánovou show. 

Nejnovější zprávy