Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Nela Slováková znovu vytasila své zbraně

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nela Slováková znovu vytasila své zbraně

Nikola Horáková

17. prosince 2023 15:29

Nela Slováková Video

Influencerka Nela Slováková (33) je známá svými provokativními snímky na sociálních sítích. I když je již zimní sezona, nic jí nebrání v tom znovu své fanoušky pozlobit. Tentokrát k tomu využila zkušební kabinky, ve kterých se cvakla v novém saku, kde zvýraznila svůj dekolt.

Nela Slováková jednou za čas zveřejní na Instagramu opravdu odvážné fotky, na kterých je zcela bez oblečení a zakrývá se pouze rukama, či nohama, jindy má na sobě bikiny nebo spodní prádlo. 

Teď si influencerka zašla do značkového butiku pro něco nového do svého šatníku. Vybrala si elegantní černé sáčko, ve kterém si musela udělat fotku ještě ve zkušební kabince. Nebyla by to ovšem Natálie, kdyby ji nezkusila ozvláštnit. 

Sako si Slováková rozepnula a nechala tak vyniknout svůj výrazný dekolt. „Přesně pro tento ikonický kousek jsem šla. Výjimečně jsem pořídila, co jsem chtěla," napsala oblíbená blondýnka k příspěvku. 

Od sledujících v komentářích sklidila veliký úspěch nejen od fanoušků, ale i od fanynek. „Já nechápu, že všechny zrcadla vzteky nepuknou. Nela, jak se kdekoliv postaví, tak mi zvedá tepovku," napsala jedna z fanynek. 

Nejnovější zprávy