Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Nenechala si to líbit! Simona Krainová trefně setřela svou kritičku!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nenechala si to líbit! Simona Krainová trefně setřela svou kritičku!

Lenka Kučerová

11. března 2024 17:57

Simona Krainová Video

Dara Rolins, Simona Krainová a Andrea Verešová. Ptáte se, co tyto dámy spojuje? Do všech třech se opřela mladá slečna na sociální síti. Která z trojice hvězdných žen se rozhodla ostře reagovat? 

Podle Nového Času chtěla slečna zřejmě motivovat své vrstevnice. "Pokud jste mladé, netrapte se tím, že nevypadáte jako Simona Krainová, Dara Rolins nebo Andrea Verešová. Máte to nejcennější, a to je mládí, tak se v ničem neomezujte," vzkázala na sociální síti.

"Nebojte se, v padesáti budeš mít buď dost peněz na to, aby si se o sebe starala a vypadala jako ony, anebo budeš mít na krku dva teenagery a hypotéku a nebudeš mít čas se ani najíst. Zejména tyto dámy tvrdí, že věk je jen číslo, ale jsou blíž k hrobu, než k maturitě. To prostě nezmění," dodala blondýnka.

Příspěvek se dostal ke Krainové, která se rozhodla reagovat. Vyjádření uživatelky sociálních sítí ji zcela pochopitelně nepotěšilo.

"Co na to říct... Ještě že existují sociální sítě a dáma může ukázat svůj bílý holý zadek za pár lajků a označit daleko úspěšnější starší ženy, které mají daleko víc sledujících, a doufat, že ji zasdílejí, aby měla aspoň 24 hodin minislávy na jejich profilech," dodala modelka. 

Nejnovější zprávy