Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Není v tom sama! Dara Rolins přispěchala s obhajobou estetických zákroků

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Není v tom sama! Dara Rolins přispěchala s obhajobou estetických zákroků

Andrea Malá

15. února 2024 14:02

Dara Rolins Video

"Muselo to jednou přijít." Těmito slovy zahájila Dara Rolins své pojednání, v němž se opět vrátila ke kauze z posledních dní, kdy vyšlo najevo, že v zahraničí podstoupila estetické zákroky. Lituje snad zpětně toho, že šla pod kudlu? 

Rolins začala slovy, že teď přijde jediná pravda z jejích úst. "To, že se o sebe starám, že jsem přiznala prsa, nos, menší experimenty v tváři, jen potvrzuje můj celkový postoj k realitě a estetické medicíně. I když jsem nikdy necítila povinnost svěřovat se se vším, na přímou otázku jsem nikdy neodpověděla nepravdivě," uvedla. 

"Žádné liposukce ani plastiky nestojí za mým tělem a fyziognomií. To, že mě opakovaná operace nosu trochu změnila, přiznávám, ale i tak jsem přesvědčená o tom, že vždy jen na nějaký čas, než si každý takový zákrok sedne a všechny rysy tváře se opět navrátí do původní, uvolněné formy," pokračovala.

Slovenská popová hvězda přiznala, že o vylepšeních uvažovala. "Byla to jen otázka času. Věděla jsem odjakživa, že neexistuje nic radikálnějšího a funkčnějšího než facelift. Je hromada jiných, starších, ale stejně tak hromada mladších, kteří podobný zákrok podstoupili. Výrazně slavnějších, ale samozřejmě i 'obyčejných' no name lidí. Žen i mužů," poznamenala Dara.

Zpěvačka podotkla, že původně neměla v plánu nic vysvětlovat. "To, že se to celé tak nečekaně zvrtlo a část příběhu, který měl zůstat mým soukromím, překročila pomyslnou hranici ženské intimity, je věc druhá. A proto jsem věděla, že odpověď 'no comment' je v mém případě vlastně nelogická. Ti, co mě znají, vědí, že se nikdy nevytáčím a hraju v životě na rovinu," sdělila fanouškům. 

"I nadále bez pochybností o správné volbě zákroku i doktora. Morálku tu teď řešit nechci, všechno má svůj čas a já chci mít teď v hlavě jen pozitivní myšlenky. Ale přiznávám, že adresa mimo domácí teritorium mi měla zajistit naopak o to větší soukromí... No co už, nikdy nemůže všechno vyjít na plných 100 procent," dodala Rolins. 

Nejnovější zprávy