Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Neomylný Karel Gott? Kdepak! Tohle byla jeho základní životní chyba

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Neomylný Karel Gott? Kdepak! Tohle byla jeho základní životní chyba

Andrea Malá

26. října 2023 14:52

Karel Gott

Karel Gott je osobou, která mnoho lidí fascinuje i více než čtyři roky po odchodu ze světa. Člověk může lehce nabýt dojmu, že mu vyšlo všechno, na co sáhl. Ani on ale nebyl neomylný. 

Říjen je měsícem, kdy se v posledních letech vzpomíná na Karla Gotta. Prvního říjnového dne roku 2019 totiž po statečném boji s vážnou nemocí naposledy vydechl, letos od jeho smrti uplynuly čtyři roky. 

Značnou část životní cesty ušel s legendárním zpěvákem Jan Adam, který dokonce působil jako jeho tajemník. Je tak jednou z nejpovolanějších osob, když se lidé zajímají o to, jaký mnohonásobný Slavík vlastně byl.

"On byl vzteklý a křičel, jen když si sám sobě způsobil nějaký problém, protože jeho základní životní chybou bylo to, že neuměl říkat ne a dostával tím sám sebe i své spolupracovníky do problémů a stresu," prozradil Adam v rozhlasovém vysílání.

Když byl Gott opravdu rozezlený, projevovalo se to přesným opakem toho, na co jsme u většiny lidí zvyklí. Tedy že si uleví křikem. "Když byl opravdu hodně naštvaný, tak mluvil potichu a naléhavě. To jsem věděl, že se něco děje," dodal tajemník. 

Nejnovější zprávy