Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Nepříjemnosti pro Andreje Babiše: Lidé se ptají, kde je Monika!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nepříjemnosti pro Andreje Babiše: Lidé se ptají, kde je Monika!

Andrea Malá

3. dubna 2024 14:35

Andrej Babiš

Až na zahraniční dovolenou se muselo k Andreji Babišovi dostat, že lidé na internetu čile spekulují o možném rozpadu jeho manželství. Z čeho lidé usoudili, že by něco takového mohlo být na pořadu dne? 

Babiš se během čtyřdenního volna na přelomu března a dubna letos poprvé vydal k moři a lidem ze zahraničí popřál klidné Velikonoce v kruhu rodiny a nejbližších. Logicky tak začaly na sociální síti padat dotazy, kde on sám má svou manželku Moniku.

Lidé například poukazovali na to, že Babišová měla navštívit fotbalový zápas v Itálii. Deník Aha! zase připomněl, že poslední společnou fotku sdílel pár na Nový rok. Jasnou odpověď nicméně mohou poskytnout pouze expremiér a jeho žena.

Babišova manželka se narodila jako Monika Herodesová 14. června 1974 v Litoměřicích. Vystudovala střední ekonomickou školu, obor organizace administrativy. Následně pracovala jako sekretářka obchodní firmy, do které Babiš chodil na schůzky. Seznámili se v roce 1992.

V devatenácti letech se provdala za svoji dětskou lásku, už v polovině devadesátých let se ale dala dohromady se známým podnikatelem. Vzali se ale teprve v červenci 2017. Mají spolu dceru Vivien (2000) a syna Frederika (2004).

Nejnovější zprávy