Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Nesplněný sen Karla Šípa? V létě vezmu počítač a píšu, přiznal!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nesplněný sen Karla Šípa? V létě vezmu počítač a píšu, přiznal!

Andrea Malá

10. prosince 2023 14:04

Karel Šíp a Všechnopárty

Karel Šíp letos oslavil 78. narozeniny, ale důchodu si zatím neužívá v nejvyšší možné míře. Stále totiž patří ke stálicím na televizních obrazovkách. Může mít však muž jeho věku ještě nesplněné sny? 

Šípa zná každý zejména jako televizního baviče a moderátora, který už mnoho let moderuje zábavnou talk show Všechnopárty. Jako "vedlejšák" má psaní fejetonů. Nyní ale dostal otázku, zdali náhodou nesní o románu či filmovém scénáři.

Jak vyplývá z jeho odpovědi, zřejmě se domnívá, že by něčeho takového nebyl schopen. "Příběh, který by vydal na celý román, ani scénář k celovečernímu hranému filmu bych dohromady nedal," řekl webu aktuálně.cz.

Šíp vysvětlil, že žádnou konkrétní spisovatelskou ambici nemá. "Tíhnu jen k drobničkám, které nějak začnou a rychle zase skončí," vysvětlil a prozradil, jak to vypadá, když se do psaní pustí.

"Když jsem v létě na chatě a venku svítí sluníčko, vezmu si na zahradu počítač a píšu, co mě zrovna napadne. Najednou mi hlavou proletí nějaká myšlenka, tak se jí chytím a snažím se ji rozvinout do něčeho veselého, vtipného," popsal. 

Nejnovější zprávy