Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Nevyčíslitelná ztráta Marie Rottrové: Zpěvačka ještě věří v zázrak!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nevyčíslitelná ztráta Marie Rottrové: Zpěvačka ještě věří v zázrak!

Andrea Malá

11. února 2024 8:48

Marie Rottrová

Zpěvačka Marie Rottrová (82) se potýká s nepříjemnou situací. Ztratila své hodinky značky Rolex, které jsou drahé, nicméně pro ni samotnou mají ještě větší hodnotu, protože šlo o dárek. Skrze sociální sítě prosí fanoušky o pomoc. Za nalezení jim slíbila pěknou odměnu. 

Legendární česká zpěvačka Marie Rottrová své fanoušky na sociálních sítích překvapila netradiční prosbou o pomoc. Ztratila své hodinky značky Rolex, které pro ni moc znamenají. Proto fanoušky prosí o pomoc s hledáním. 

„Moji přátelé, stala se mi nepříjemná věc, někde venku jsem ztratila hodinky zn. Rolex. Mám k nim citový vztah, je to dárek," sdělila Rottrová pod příspěvek, ve kterém o nepříjemné situaci informuje a fanouškům slíbila také odměnu slušné nálezné. „Kdyby je kdokoli z vás, nebo vašeho okolí našel, ozvěte se mi, nabízím velkorysé nálezné!" dodala.  

Rottrová ze začátku sledujícím neprozradila lokalitu, kde by se hodinky mohly přibližně nacházet. Později to ovšem napravila v komentářích. „Děkuji moc za účast, prohledala jsem dům i auto, bohužel nic! Ta ztráta se týká míst Říčany-Čestlice. Prosím nálezce, aby se se mnou zkontaktoval, děkuji," doplnila zpěvačka.

V komentářích se jí snažili fanoušci uklidnit a psali jí různé rady. „Jednou jsem své Rolexky našla v kontejneru s tříděným odpadem, kam mi spadly, když jsem tam vynášela kartony. Našly se po půl dni, byl to nepopsatelný pocit. Moc držím palce, ať se najdou!" napsala návrhářka Lucie Kratochvílová. 

Ztracené hodinky nejsou vůbec levnou záležitostí. Jejich cena se pohybuje okolo půl milion korun. Všichni Rottrové přejí, aby ztracené hodinky, které pro ni mají velikou hodnotu, našla.

Nejnovější zprávy