Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Nicki Minaj žádá fanoušky, aby jejím jménem nikdy nikomu nevyhrožovali

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nicki Minaj žádá fanoušky, aby jejím jménem nikdy nikomu nevyhrožovali

Adam Souček

9. listopadu 2023 17:37

Nicki Minaj Video

Královna rapu Nicki Minaj (40) se v neděli na sociálních sítích obrátila na své fanoušky a vyzvala je, aby jejím jménem "nikdy nikomu nevyhrožovali", píše Revolt a odhalují to screenshoty fanoušků z jejího nyní již ukončeného Instagram Story.

Rapperka na svém Instagram Story zveřejnila krátké sdělení, ve které se věnovala chování svých fanoušků. "Drazí Barbz (tým fanoušků Nicki Minaj), ujistěte se, že mým jménem nikdy nikomu nevyhrožujete," napsala rapperka,

Pokračovala: "Ať už na internetu, nebo osobně. Ať už v žertu, nebo ne. Tohle neschvaluji a nikdy jsem neschvalovala."

Superhvězda pak svým příznivcům připomněla, že brzy vyjde její dlouho očekávané nové album Pink Friday 2. "Úžasné album máme za rohem 8. 12. 23.," podělila se o své dojmy. "Je to tak neskutečný a euforický pocit," informuje People.

Minaj v tuto chvíli neobjasnila, proč toto prohlášení učinila. Zdá se však, že měla na mysli očekávanou reakci svých fanoušků na její nadcházející novou desku.

Loni zpráva The Daily Beast odhalila, že youtuberka a komentátorka popkultury Kimberly Nicole Fosterová hrozila hiphopové hvězdě právními kroky poté, co její kritický příspěvek na X (dříve známém jako Twitter) vyvolal násilné výhrůžky fanoušků.

Očekávané páté studiové album Minaj vyjde 8. prosince. Koncem minulého měsíce umělkyně v živém vysílání na Instagramu prozradila, že podruhé posouvá datum vydání ze 17. listopadu na 8. prosince, aby to jednak připadlo na její narozeniny, jednak aby se přizpůsobila vydání vinylu.

Ve videu svým fanouškům řekla: "Nové datum vydání tohoto neuvěřitelného alba, na které jsem tak pyšná, připadá na velmi zvláštní den. Pink Friday 2, jak vám s radostí oznamuji, vyjde v den mých narozenin, 8. prosince.“

Nejnovější zprávy