Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Nikdy se nevezmou! Nejslavnější páry, které se nikdy nedočkají svatby!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nikdy se nevezmou! Nejslavnější páry, které se nikdy nedočkají svatby!

Lenka Kučerová

12. května 2024 14:57

Kurt Russell

Nedávná studie ukázala, že stále více lidí volí život bez manželství. Ve Spojených státech nechce o manželství slyšet až 30 % dvojic. A týká se to i celebrit. Které jsou nejslavnější nesezdané páry Hollywoodu?

A ačkoli se v poslední době zdá, že Hollywood zachvátila svatební horečka, i tady najdete pořád spoustu nesezdaných párů. Jsou spolu roky, vychovávají děti, a tak vlastně mizejí pochybnosti o tom, že jsou manželé. Ale... svatební prstýnek byste na jejich prsteníčku nenašli. O Angelině Jolie a Bradu Pittovi víme všichni. Jenže v tom zdaleka nejsou sami.

Stendman Graham a Oprah Winfrey

Že zásnuby ještě nic neznamenají, dokazuje tahle nerozlučná dvojka. Zásnubní prstýnek totiž Oprah od Stendmana dostala už v roce 1992, na svatbu ale dodnes nedošlo. Otázka peněz to u nich stoprocentně nebude.

Kurt Russell a Goldie Hawn

Tak tahle hollywoodská láska se datuje už od roku 1983. Sečteno, podtrženo, jsou spolu desítky let. Goldie si do vztahu přivedla dvě děti z předchozího manželství – Olivera a Kate Hudson. Oba Kurta považují za otce.

Naomi Watts a Liev Schreiber

Další dvojice, která sice vychovává dvě děti (v tomto případě dva syny), ale k oltáři se právě nehrne. Jejich zásnuby trvají už téměř tři roky. Místo plánování svatby zřejmě pořád jezdí kole (Naomi patří mezi vášnivé cyklistky).

Camila Alves a Matthew McConaughey

Matthew a Camila neztrácejí čas. Randí od roku 2007 a mají spolu už tři děti.

Tim Burton a Helena Bonham Carter

Roku 2001 získal Hollywood jednu z nejoriginálnějších a nejpodivnějších dvojic historie. Tehdy začala fantastická herečka Helena Bonham Carter randit s neméně skvělým režisérem Timem Burtonem. Jen na okraj – možná jste nevěděli, že před Timem Burtonem chodila Helena s Kennethem Branaghem alias Zlatoslavem Lockhartem z filmu Harry Potter a Tajemná komnata.

Lisa Rinehart a Michail Baryšnikov

Kdo by si nepamatoval jednu z nepravých lásek Carrie Bradshaw?! Ve skutečnosti je Michail Baryšnikov úspěšným tanečníkem a choreografem a miluje už od 80. let jednu primabalerínu – Lisu Rinehart, píše elle.cz.

Nejnovější zprávy