Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Nikol Leitgeb prozradila, jak se cítila v Senátu: Člověk má pocit, že...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nikol Leitgeb prozradila, jak se cítila v Senátu: Člověk má pocit, že...

Andrea Malá

5. října 2023 20:29

Nikol Leitgeb Video

Nikol Leitgeb se na Den české státnosti na konci září dočkala velké pocty od českých senátorů, kteří ocenili především to, co dlouhodobě dělá pro dobrou věc. Zdá se však, že ona tak trochu podceňuje sebe sama. Na místě se totiž cítila nepatřičně. 

Štíbrová se v uplynulých dnech zásadně podílela na úspěchu sbírky pro chlapce, jemuž byl diagnostikován AADC syndrom. Vybralo se přes 149 milionů korun, zapojilo se více než 303 tisíc dárců. Poté si k údivu některých lidí převzala medaili od horní parlamentní komory. 

"Dostali jsme od Senátu jeden velkej lajk," oznámila to fanouškům na instagramu, přičemž v množném čísle mluvila zcela záměrně. Oceněna podle ní totiž zdaleka nebyla jen její vlastní iniciativa.

"Chvíli si medaili nechám v kredenci já, a pak si ji asi dáme kolovat. Páč je nás všech, co se tady každou chvíli snažíme pomoct těm, kteří mají od života naloženo víc než ostatní. Děkuju, že to takhle krásně a dlouho táhnem spolu," vzkázala influencerka.

Nyní konečně prozradila, jak se na ceremonii cítila. "Je to nádherná budova, ale cítili jsme se tam s manželem trochu nepatřičně. Člověk tam nechodí každý den a má pocit, že tam nepatří. Byla to zajímavá zkušenost," řekla stanici CNN Prima News. 

Nejnovější zprávy