Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Nová kapitola v životě Hany Mašlíkové: Je to v plném proudu, vzkazuje!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nová kapitola v životě Hany Mašlíkové: Je to v plném proudu, vzkazuje!

Andrea Malá

26. února 2024 12:12

Hana Mašlíková Video

Nové hvězdné páry vznikají, jiné se rozpadají. Byli to Hana Mašlíková a André Reinders, kteří v uplynulých týdnech oznámili možná první velký letošní rozchod. Oznámením to ale celé teprve začalo. Nyní je třeba nastartovat nový život... 

Mašlíková nedávno označila definitivní krach manželství za obrovskou životní prohru, nicméně potvrdila, že rozvod už je v řešení. "Oba se snažíme, aby jsme ve všem došli k závěru dohodou jako dva rozumní dospělí lidé," napsala na instagramu.

Moderátorka a modelka zároveň prozradila něco, co spoustu lidí překvapilo. Navzdory rozpadu manželstvím totiž přiznala, že s Andrém stále oba žijí pod jednou střechou. Pro společného syna je to samozřejmě dobré. Všichni ale tušili, že stěhování je výhledově nevyhnutelné.

Jak upozornil deník Blesk v těchto únorových dnech, už k němu dochází. "Stěhování je v plném proudu. Hlavně se z toho co? Ano," vzkázala Mašlíková na sociální síti, kde zveřejňuje videa z celého procesu. "Chystám nám s Andreaskem nový vyvoněný domov," dodala. 

Nejnovější zprávy