Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Nová kapitola života! Dua Lipa má velké plány!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nová kapitola života! Dua Lipa má velké plány!

Lenka Kučerová

17. prosince 2023 19:38

Dua Lipa Video

Dua Lipa představila před nedávnem svůj nový singl "Houdini," což je symbolický začátek nové etapy ve své kariéře, kterou plánuje ukončit vydáním nového alba. 

Její poslední album "Future Nostalgie," uvedené na trh na začátku pandemie v březnu 2020, získalo uznání v podobě dvou Brit Awards a ceny Grammy a je považováno za dokonalé popové dílo.

Tato kolekce, která zahrnuje hity jako "Don't Start Now," "Physical," "Levitating" a "Love Again," definovala nový směr popové hudby spojením futuristických zvuků s prvky disca. Dua Lipa tak vytvořila unikátní zvukový styl.

Video: Dua Lipa - Houdini | YouTube

Dua Lipa potěšila své nadšené fanoušky nejen novým singlem, ale také duetem "Sweetest Pie" s Megan Thee Stallion a letošní písní "Dance The Night," nahrávku pro film Barbie. Hudební video k letnímu hitu obsahovalo impozantní scénu, kde obrovská zrcadlová koule spadla ze stropu a roztříštila se na podlahu, symbolicky uzavírající jednu éru.

Dua Lipa prošla kompletním rebrandingem na sociálních sítích, změnou profilu na Spotify a osobní výpravou do londýnských ulic, kde sdílela novinky o své hudbě s náhodnými chodci a naslouchala jejich názorům. Tím všechno naznačuje novou kapitolu v její umělecké kariéře.

Nejnovější zprávy