Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Nové "doma" už roste! Rolins a Nedvěd na prohlídce v Itálii

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nové "doma" už roste! Rolins a Nedvěd na prohlídce v Itálii

Andrea Malá

29. května 2024 11:10

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Video

Hnízdečko lásky v Itálii si už nějaký čas staví Dara Rolins a Pavel Nedvěd. V poslední době se kolem hvězdného páru děly jiné zajímavé věci, především se týkaly zpěvačky. V soukromí si ale dvojice užívá krásné časy. 

Už předloni na podzim vyšlo najevo, že si Rolins a Nedvěd pořídili pozemek pro hnízdečko lásky u jezera Lago Maggiore. V oblasti dokonce společně slavili padesátiny. Bývalému českému fotbalovému reprezentantovi se tak prý splní sen, protože si vždy přál dům u jezera. "A pro nás je to něco, o čem se nám ani nesnilo," dodala zpěvačka za sebe a svou dceru.

Popová hvězda se nyní pochlubila, jak stavba honosného sídla na lukrativním místě pokročila. Na místě nechybí jeřáb, ze samotného domu stojí základy, které už obklopuje lešení. Všechno nasvědčuje tomu, že půjde o opravdu luxusní dům. 

Na obhlídku naposledy vyrazila nejen zamilovaná dvojice, ale i zpěvaččina dcera Laura, kterou má Dara s hudebníkem Matějem Homolou ze známé kapely Wohnout. "Na kontrole u nás doma," napsala dívka k fotkám, které zveřejnila na sociální síti. 

Nejnovější zprávy