Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Nový film Jiřiny Bohdalové? Je v tom jistý zádrhel, zní z Kavčích hor!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nový film Jiřiny Bohdalové? Je v tom jistý zádrhel, zní z Kavčích hor!

Andrea Malá

29. listopadu 2023 13:34

Jan Hrušínský a Jiřina Bohdalová Video

Jiřina Bohdalová udivuje Česko svou vitalitou, kterou si udržela i po nedávných vážných zdravotních problémech. Největším důkazem je to, že se stále věnuje práci. Kdy se fanoušci mohou těšit na nejnovější projekt, na němž se podílela? 

Už na konci léta jsme vás informovali, že dvaadevadesátiletá herečka natáčí nový film s režisérem Jiřím Strachem. O pár týdnů později sice oficiálně ukončila divadelní kariéru, ale opravdu jen divadelní. Snímek se tak podařilo dokončit.

Česká televize v těchto dnech odhalila, že diváci si na premiéru filmu Svatá mohou těšit na jaře. Jde prý o silný příběh inspirovaný autentickými událostmi. "O ženě, která jezdila po celé republice a vyprávěla svůj silný životní příběh, ale ukázalo se, že v tom je jistý zádrhel," uvedl nový ředitel ČT Jan Souček.

Bohdalová si konkrétně zahrála údajnou přeživší z gulagu. Snímek měl původně vzniknout už u příležitosti předloňských devadesátin. "Jenže film se vždycky nějakou dobu připravuje, takže my ho uvedeme na jaře příštího roku a to už bude Jiřině Bohdalové třiadevadesát," dodal ředitel. 

Nejnovější zprávy